Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Adyen obsłuży płatności Less_


Fintech Adyen postanowił wesprzeć płatności Less_. Integracja zapewni użytkownikom nowe funkcjonalności. Wszystko w efekcie Adyen for Platforms. Ten z kolei pozwoli w międzyczasie cieszyć się spójną płatnością zarówno na stronie, jak i w aplikacji.

Cieszymy się, że możemy wspólnie kształtować odpowiednie środowisko płatności i dalej się rozwijać, szczególnie, że wszyscy jesteśmy częścią trendu, jakim jest świadoma konsumpcja.

Jakub Czerwiński, VP CEE w Adyen.
adyen płatności
Źródło: post Less_ na facebooku.

Adyen i płatności z Less_

Tymczasem, warto zaznaczyć, że Less_ jest mobilną platformą zakupową z ponad 700 tys. aktywnych użytkowników. 

Co ciekawe, sama firma głośno mówi o zwiększaniu u konsumentów świadomości dotyczącej cyklu życia odzieży. W efekcie raportu 2020 Resale Report, rynek sprzedaży rzeczy z drugiej ręki, ma wzrosnąć aż… 5-krotnie do 2024 roku. Wszystko dlatego, że takie zakupy dostarczają użytkownikom nie tylko rozrywki, ale także większej wartości.

Co więcej, w związku z rosnącą popularnością marketplace’ów ważne jest także, aby właściciele firm oferowali klientom komfortowe i bezpieczne doświadczenie użytkownika.

Nasz partner technologiczny Adyen umożliwił wprowadzenie do portalu zintegrowanego modułu płatności elektronicznych, bazującego na bezpiecznym modelu Escrow. Dla użytkownika oznacza to szybką i bezpieczną transakcję z wykorzystaniem najpopularniejszych metod płatności oraz gwarancję otrzymania produktu zgodnego z opisem. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, użytkownicy Less_ mogą korzystać z tej opcji całkowicie za darmo (…).

Mateusz Oleksiuk, CEO and Co-founder Less_.

Czytaj też: Implanty płatnicze – o czym mówi się teraz nad Wisłą?


View Comments
There are currently no comments.