Płatności online
Posted By Admin

Zen Buddies – nowa funkcja dla amatorów BLIKa!


Zen właśnie umożliwił klientom funkcję Buddies – wysyłanie przelewów na numer telefonu. W efekcie nowości klienci fintechu mogą już przekazywać środki bez podawania numeru rachunku, a same transfery są całkowicie bezpłatne. Podobne rozwiązania stosują już inne banki i fintechy, na przykład Revolut czy N26.

Co ciekawe, Zen Buddies zostało przygotowane z myślą o klientach indywidualnych, którym ma ułatwić codzienne rozliczenia. Przelewy zleca się z kolei za pomocą aplikacji mobilnej, z której mogą korzystać zarówno użytkownicy telefonów Android i iOS, jak i posiadacze smartfonów Huawei. 

Czytaj też: Cyfrowy juan i jego data ważności miałaby stymulować gospodarkę…

zen buddies

Zen Buddies, czyli funkcja dla wyznawców BLIKa

Tymczasem, jeśli odbiorca przelewu nie posiada aplikacji ZEN – otrzyma SMS o oczekujących środkach. Po szybkiej rejestracji w aplikacji, znajdzie je na swoim koncie. Jeśli jednak odbiorca nie zarejestruje konta, pieniądze wrócą wówczas do nadawcy.

Co ciekawe, usługa jest dostępna zarówno w Polsce, jak i we wszystkich 31 krajach obsługiwanych przez fintech. Buddies z kolei jest już w najnowszej aktualizacji możliwej do pobrania w sklepach Google i App Store.

Czytaj też: Implanty płatnicze – o czym mówi się teraz nad Wisłą?


View Comments
There are currently no comments.