Płatności online
Posted By Admin

Implanty płatnicze – o czym mówi się teraz nad Wisłą?


Brytyjska firma Walletmor to marka oferująca właśnie… implanty płatnicze! Już za niecałe 200 euro można wszczepić sobie go także w Polsce! Płatności wchodzą zdecydowanie w nowy wymiar…

Tymczasem, już od kilku dni media w kraju dudnią na temat brytyjskiej spółki Walletmor, która oferuje implanty płatnicze. Co ciekawe, w międzyczasie smaczku dodaje także fakt, że jednym z założycieli firmy jest.. Polak właśnie. 

Co prawda, implanty płatnicze to nie jest zupełna nowość. Na przykład już dwa lata temu świat obiegła informacja, że już 4 tys. Szwedów wszyło sobie implanty, w efekcie  których płacą za zakupy.

To właśnie tutaj z kolei można dostrzec przewagę produktu Walletmor. Implanty płatnicze tej firmy mogą zostać wykorzystane do płatności we wszystkich terminalach zbliżeniowych na świecie. Oczywiście tych, które akceptują płatności standardowymi kartami takich organizacji jak Mastercard czy Visa. 

Wszystko dlatego, że Walletmor współpracuje z firmą iCard, która posiada wydaną w Bułgarii i działającą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego licencję pieniądza elektronicznego. 

Czytaj też: Alibaba Group ukarana grzywną!

implanty płatnicze Walletmor
Walletmor – implant płatniczy.

Implanty płatnicze  – czym są i… dlaczego są?

Tymczasem, by w pełni skorzystać z implantu Walletmor, należy zainstalować aplikację iCard, założyć w niej konto i połączyć z  nią swój implant. Z kolei samo konto iCard można doładowywać niemal dowolnymi kwotami, z których pokrywane będą wydatki realizowane implantem. Ważne jednak, że iCard nie oferuje na razie rachunków w złotych (dostępne są np. w euro). 

Nasz implant jest bezpieczny w kontakcie z tkanką ludzką, co potwierdziły przeprowadzone badania na terenie Stanów Zjednoczonych.

(…) przeszedł także szereg testów, takich jak test MRI, test ciekłego azotu czy testy wysokiego i niskiego ciśnienia. Badania potwierdziły, że implant Walletmor nie powoduje żadnej choroby i można go zainstalować w organizmie bez najmniejszego ryzyka.

Wojciech Paprota.

Czytaj też: Mastercard Carbon Calculator kalkulator śladu węglowego


View Comments
There are currently no comments.