Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

N26 sprzedaje ubezpieczenia!


Na ten moment z oferty mogą korzystać wyłącznie klienci z Niemiec. Niebawem jednak ubezpieczenia N26 mają być dostępne także na innych rynkach. 

Co ciekawe, challenger bank N26 poinformował niedawno, że bierze się za sprzedaż ubezpieczeń. Jego klienci z kolei będą mogli bezpośrednio przez serwis banku lub w aplikacji mobilnej kupować ochronę, zarządzać polisą czy zgłaszać szkody. W międzyczasie trwają jeszcze prace nad wprowadzeniem funkcji do innych krajów, ponieważ na razie ów innowacja możliwa jest do realizacji wyłącznie w Niemczech.

Czytaj też: Alibaba Group ukarana grzywną!

n26 ubezpieczenia

Ubezpieczenia N26

Tymczasem, pierwszym produktem dostępnym w aplikacji N26 będą ubezpieczenia smartfonów. Można je wykupić na przykład na cały rok, albo w miesięcznym abonamencie. Cena zaczyna się tutaj od 6 euro. Fintech w międzyczasie zamierza jednak rozwijać tę ofertę. W planach jest na przykład ubezpieczenie mieszkania, turystyczne czy na życie, zwierząt, rowerów i elektroniki.

Co ważne, w ramach oferty N26 ochronę dostarczać mają różni ubezpieczyciele. Fintech nawiązał współpracę na przykład z Simplesurance, insurtechem będącym cyfrowym pośrednikiem w sprzedaży. Wcześniej bank współpracował na przykład z Allianzem.

Czytaj też: Kurs BTC leci w górę! Jak długo to potrwa?


View Comments
There are currently no comments.