Aktualności
Posted By Admin

Zebra Pay dla urządzeń przenośnych już w Polsce


Zebra Pay dla urządzeń przenośnych już w Polsce! Zebra Technologies Corporation – dostawca rozwiązań cyfrowych – wprowadza nad Wisłą nowe rozwiązanie. Zintegrowana i oparta na modelu SPoC metoda płatności mobilnych klasy korporacyjnej dla handlu detalicznego, hotelarstwa czy rozrywki i logistyki.

Czytaj też: Tap to Pay w Holandii – Revolut i Viva Wallet oferują usługę Apple

Zebra Pay ma być unikalnym rozwiązaniem, ponieważ działa w oparciu o standardowe usługi Google Mobile Services (GMS) i najnowszą wersję Android OS. Umożliwia firmom przyjmowanie płatności na komputerach mobilnych i tabletach Zebra, przekształcając je w terminale płatnicze, dzięki rozwiązaniu oparty na SPoC/COTS.

– czytamy w komunikacie.

Czytaj też: 7 mln transakcji w jeden dzień – nowy rekord BLIKa

Zebra Pay dla urządzeń przenośnych już w Polsce

Zebra Pay dla urządzeń przenośnych już w Polsce

Co ciekawe, Zebra Pay dostępna jest już w komputerach mobilnych Zebra z serii TC5x i TC7x oraz tabletach RT4x. Rozwiązanie równocześnie rozszerza możliwość płatności online na kompatybilnych urządzeniach o obsługę kolejek, czy sprzedaż wspomaganą.

Narzędzie jest zbudowane zgodnie ze standardami PCI i jest właścicielem certyfikaty EMV Level 3. Współpracuje dodatkowo też ze wszystkimi głównymi sieciami kart kredytowych i metodami płatności. W tym, oczywiście, bezdotykową technologią NFC, chipem czy paskiem magnetycznym.

Czytaj też: Departament fintech KNFu przechodzi poważne zmiany

W międzyczasie trzeba też dodać, że Zebra Pay jest certyfikowana wraz z operatorem Global Payments w regionie EMEA i Worldpay  w Ameryce Północnej. W efekcie miejsce będzie miało szybkie wdrożenia systemu bez opłat za tworzenie nowych systemów softwarowych lub opłat początkowych. 

Jest to również rozwiązanie Visa Ready, spełniające wymagania Visa w zakresie optymalnej akceptacji płatności w punktach sprzedaży.

– czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Usługa Hyundai Pay umożliwia płatność za parking


View Comments
There are currently no comments.