Aktualności
Posted By Admin

VeloBank po raz kolejny doceni młodych artystów: VeloTalent


O granty finansowe czy eksperckie szkolenia ubiegać się mogą pełnoletni twórcy, którzy nie ukończyli jednocześnie 35. roku życia. Chętni do wzięcia udziału w VeloTalent mają czas do 26 kwietnia na zgłoszenia.

Czytaj też: Nowa ekspansja Robinhood – fintech wreszcie wychodzi poza USA

Co ciekawe, po sukcesie pilotażowej odsłony programu VeloTalent, którego owocem było wydanie płyty z muzyką Aleksandry Świgut… Kolejna edycja także skupić się ma na kulturze. Jednak tym razem – w nieco szerszym ujęciu, bez ograniczania się do muzyki. Do udziału w precedensie bank zaprasza przede wszystkim młodych artystów, którzy w portfolio mają już sukcesy. A także takich, którzy aktywnie promują swój talent przed szeroką publicznością, ale potrzebują dodatkowego wsparcia w postaniu mecenatu.

Czytaj też: mBank wyłączy aplikację i serwis internetowy w krajach objętych sankcjami

By zawalczyć z kolei o udział w VeloTalent, artyści muszą do 26 kwietnia nadesłać zgłoszenie. Aplikacja, obok standardowych informacji o karierze, jej przebiegu i sukcesach, musi zawierać 2-minutowy film. W tymże z kolei chętny zaprezentować musi cel, jaki chciałby zrealizować dzięki mecenatowi i wsparciu VeloBanku.

Czytaj też: Raiffeisen Digital Bank realizuje lokaty terminowe

VeloBank po raz kolejny doceni młodych artystów: VeloTalent
źródło: dziennik zachodni

VeloBank po raz kolejny doceni młodych artystów: VeloTalent

Pozytywny odbiór pilotażowej edycji VeloTalent, którą zwieńczyliśmy w grudniu zeszłego roku, był motorem napędowym rozwoju tego projektu. O programie i wszystkich inicjatywach z nim związanych, między styczniem 2023, a lutym 2024 r. wspomniano w blisko 1200 publikacjach medialnych o łącznym zasięgu 5,7 mln użytkowników oraz ekwiwalencie reklamowym o wartości ponad 2,5 mln zł. To dla nas wyraźny sygnał, że wspieranie kultury ma sens nie tylko ideowy, ale również tworzy wartość dodaną dla naszej marki. Chcemy doceniać i promować wyjątkowe osobowości, które aktywnie rozwijają swoje pasje i są pozytywną inspiracją dla młodego pokolenia, a jednocześnie chcemy budować angażującą komunikację wokół naszych działań. Widzimy, że ludzie aktywnie szukają, są wręcz głodni informacji o sukcesach polskich artystów na arenie międzynarodowej, a takich właśnie pasjonatów w obszarze kultury, poszukujemy w drugiej odsłonie VeloTalent.

– wskazuje Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.

View Comments
There are currently no comments.