Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Saxo Bank: nowa oferta dla Polaków


Duński bank Saxo Bank wprowadza właśnie nowość – oferta dla Polaków to kilka udogodnień w ramach wiosennej ofensywy. Saxo Bank poinformował, że już od 6 marca oferuje klientom w Polsce lokalny numer rachunku IBAN, co z kolei umożliwi wpłaty na konta w złotówkach. Dotychczasowi klienci nadal będą mogli kierować środki na istniejące duńskie rachunki. Jednak – w efekcie polskiego numeru IBAN przelewy mają być tańsze i szybsze.

Czytaj też: Przyszłość Twisto – fintech pozbędzie się większości aktywów zagranicznych

Tymczasem, bank inwestycyjny zapewnia też, że jeszcze w marcu klienci z Polski zyskają dostęp do raportu podatkowego. W tym z kolei automatycznie wyliczone zostaną kwoty zysku albo straty do podania w formularzu PIT.

Saxo Bank: nowa oferta dla Polaków

Saxo Bank: nowa oferta dla Polaków

Co ciekawe, przed uaktualnieniem oferty w minionym roku… Saxo Bank wdrażał rozwiązania, które miały zachęcić klientów z Polski do inwestowania za jego pośrednictwem. Równocześnie, wśród udogodnień znalazły się na przykład polska wersja centrum wsparcia czy wprowadzenie platformy SaxoInvestor czy obniżenie prowizji.

Czytaj też: KNF odbiera status MIP Conquiście, wydaje zakaz działalności fintechom

Z kolei sama wiosenna ofensywa to z kolei już następny element wcześniej zapowiedzianej akcji banku inwestycyjnego. W raporcie za miniony rok Saxo przekazał przede wszystkim, że… Na wszystkich rynkach, gdzie się znajduje, miał już 876 tys. klientów.

Czytaj też: Konto bankowe możesz założyć w Żabce – now współpraca z BNP


View Comments
There are currently no comments.