Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Konto bankowe możesz założyć w Żabce – now współpraca z BNP


Rusza kampania Jesteś wygrywem! W różnych kanałach komunikacyjnych Żabka będzie informować o wspólnej akcji z Bankiem BNP Paribas. Co ważne – w efekcie – konto bankowe założysz też w Żabce! W sklepach klienci znajdą plakaty informujące o promocji, a na nich – specjalne kody QR kierujące do internetowego sklepu z aplikacjami.

Czytaj też: Nowy softpos na polskim rynku? Fintech Dapio zaczyna ekspansję

Klienci, co ciekawe, mogą na miejscu pobrać GOmobile i otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Dodatkowo – każdy klient, który założy Konto z kartą płatniczą Mastercard w aplikacji oraz aktywuje kartę zapewni wpływ minimum 1000 PLN… Otrzyma e-vouchery o łącznej wartości 50 PLN do wykorzystania w sklepach Żabka. Aktywacja konta i karty z kolei odbywa się online, a korzystanie z niej jest możliwe tuż po otwarciu konta!

Równocześnie, poza standardową ofertą przypisaną do Konta – obowiązuje też specjalne, promocyjne warunki oferowane przez bank. To brak opłat za użytkowanie karty mobilnej lub zwykłej.

Konto bankowe w Żabce

Konto bankowe możesz założyć w Żabce – now współpraca z BNP

To pierwsza na polskim rynku współpraca banku i sieci handlowej na tak dużą skalę. Bezprecedensowe są również możliwości, jakie wspólnie zaoferujemy – każda osoba może wejść do sklepu Żabka wyłącznie ze swoim smartfonem i wyjść z niego jako klient Banku BNP Paribas, ciesząc się całą gamą dodatkowych benefitów. Nie musi chodzić do placówki, szukać rozwiązań w Internecie, ani czekać na kuriera z umową. Jako bank mocno stawiający na cyfryzację i promocję płatności bezgotówkowych, liczymy nie tylko na zapoznanie szerszego grona klientów z naszą ofertą, ale również szeroką promocję płacenia kartą (szczególnie wirtualną, bez konieczności wyrabiania plastikowej), smartfonem czy smartwatchem.

– Tomasz Dymowski, tribe leader omnichannel for retail w Banku BNP Paribas.

Dodatkowo, należy zaznaczyć, że w ramach promocji, używanie karty – w szczególności do płatności w sklepach sieci Żabka oraz autonomicznych wersjach Nano… Przekładają się na udział w loterii! W tej z kolei można wygrać e-vouchery na zakupy w sklepach Żabka lub nagrody pieniężne.

Czytaj też: Oprocentowanie na rachunkach inwestycyjnych – nowa oferta WealthSeed

Tymczasem – codziennie można wygrać e-vouchery o łącznej wartości 500 zł. Nagrody pieniężne przyznawane są co tydzień – 5 000 zł. A także – co miesiąc – 50 000 zł, a na koniec nawet 500 000 zł. Każda transakcja kartą płatniczą na kwotę co najmniej 10 złotych w sklepie Żabka lub Żabka Nano to… Dziesięć losów na loterii, każda inna transakcja – jeden los. Loteria potrwa 12 miesięcy.

W Żabce umożliwiamy nie tylko dokonanie szybkich zakupów, ale także skorzystanie z wielu wygodnych usług. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Jesteś wygrywem”, którą przygotowaliśmy we współpracy z Bankiem BNP Paribas oraz czerpania jak najwięcej radości i profitów z zakupów w naszych sklepach.

Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w Żabka Polska.

Czytaj też: Zopa wkracza na rynek płatności odroczonych


View Comments
There are currently no comments.