Płatności online
Posted By Admin

PayEye rozszerza działalność o Azia Restaurants


Azia Restaurants to już kolejne miejsce w Polsce i pierwsza restauracja w Warszawie, w które za zamówienie będzie można zapłacić spojrzeniem! AZIA Concept to jedyna restauracja, gdzie na powierzchni blisko 1200 metrów spotykają się smaki Dalekiego Wschodu. By jednak skorzystać z płatności PayEye w Azia Restaurants konieczne jest założenie konta, selfie i podpięcie karty płatniczej.

Czytaj też: Przyszłość Twisto – fintech pozbędzie się większości aktywów zagranicznych

Takie miejsca jak Azia Resturants są dla nas szczególnie ważne, bo to właśnie z takimi partnerami już wkrótce pokazywać będziemy światu naszą technologię opartą na naszym najnowszym multifunkcyjnym urządzeniu eyePOS 3, na którym realizować będzie można nie tylko transakcje biometryczne, ale również te standardowe kartowe czy zbliżeniowe.

– Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Równocześnie, PayEye mocno stawia na ekspansję, a co za tym idzie – można już nie tylko testować płatności spojrzeniem! Można realnie płacić okiem!

PayEye rozszerza działalność o Azia Restaurants
PayEye.

PayEye rozszerza działalność o Azia Restaurants

Sam PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Równocześnie z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Co więcej w efekcie na zakupach nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem.

Czytaj też: Konto bankowe możesz założyć w Żabce – now współpraca z BNP

PayEye w międzyczasie pracuje nad rozwojem terminali eyePOS trzeciej generacji. Te z kolei – już niebawem – będą obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne. Równocześnie firma otworzyła biuro w Dubaju i zarejestrowała spółkę w USA. Właśnie tutaj – rozwiązanie miało spotkać się z ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj też: KNF odbiera status MIP Conquiście, wydaje zakaz działalności fintechom


View Comments
There are currently no comments.