Aktualności
Posted By Admin

Revolut obniża moneyback dla klientów konta Pro


Wcześniejszy jednoprocentowy zwrot kwoty płatności miał jeden cel – zachęcać klientów fintechu do zakładania kont firmowych i używania dodatkowej karty. Teraz z kolei Revolut obniża moneyback dla klientów konta Pro. 

Czytaj też: VeloBank pomoże w opłacie gazowej – usługa VeloKomfort

Informujemy, że 25 marca 2023 roku zmieni się system przyznawania cashbacku za wydatki kartą Pro” – taką informację otrzymują właśnie klienci Revoluta na swoje skrzynki mailowe. 

Czytaj też: Płatności odroczone w AliExpress

Okazuje się więc, że brytyjski fintechowy bank obniża moneyback z dotychczasowego 1% do 0,4% w przypadku kont Standard i Plus. Do 0,6% dla korzystających z planu Premium oraz do 0,8% dla płacących za najdroższą w tej chwili wersję usług Metal.

Czytaj też: Google for Startups – cyberbezpieczeństwo dla nowych firm

Revolut moneyback

Revolut obniża moneyback dla klientów konta Pro

Tymczasem, oferta 1% pojawiła się w Rewolucję we wrześniu 2022, ale… Wyłącznie dla klientów, którzy otworzyli konto Pro dla firm i zamówili dodatkową kartę. Nowa usługa jest jednak przeznaczona wyłącznie dla samozatrudnionych, freelancerów, programistów czy osób prowadzących działalność gospodarczą.

Czytaj też: Banki spółdzielcze szaleją z innowacjami – POSapp od ITCARD

Co ciekawe, od początku już wiele wskazywało na to, że… Wysoki zwrot części płatności kartą nie zostanie przyznany klientom na długo. Najdroższy plan Metal oferuje więc 0,1% moneybacku. Revolut jednak nie jest pierwszym – i pewnie nie ostatnim – bankiem, który tak kusi klientów po to, by niebawem zmienić zasady. Pozostaje tylko pytanie, ilu klientów Pro da się jeszcze tak zwodzić?

Czytaj też: Bonus 200 PLN za założenie rachunku w Pekao


View Comments
There are currently no comments.