Płatności online
Posted By Admin

Bonus 200 PLN za założenie rachunku w Pekao


Bonus za założenie rachunku w Pekao można otrzymać do 15 marca tego roku. Udział w nowej promocji z kolei mogą wziąć osoby, które nie miały rachunku w tym banku w ciągu ostatnich dwóch lat.

Równocześnie, Pekao poinformował o promocji i zaznaczył, że należy otworzyć wówczas Konto Przekorzystne albo Konto Świat Premium na selfie. A co więcej – spełnić kilka dodatkowych warunków.

Czytaj też: Cryptiony wkracza na rynek międzynarodowy

Tymczasem, za samo otwarcie rachunku instytucja obiecuje 50 PLN. Reszta bonusu z kolei podzielona jest na trzy transze. Pierwszą część otrzymamy, jeśli w miesiącu kalendarzowym po miesiącu przystąpienia do promocji wykonamy minimum pięć transakcji bezgotówkowych oraz zalogujemy się przynajmniej raz w apce PeoPay. Kolejne 50 PLN można otrzymać za spełnienie tych warunków w drugim i trzecim miesiącu po założeniu.

Czytaj też: Ant Group przechodzi pod kolektywny model zarządzania

Bonus 200 PLN za założenie rachunku w Pekao

Bonus 200 PLN za założenie rachunku w Pekao

Bank, co ważne, zastrzega także, że każdy miesiąc liczony jest oddzielnie. Niespełnienie wspomnianych warunków skutkuje proporcjonalnym zmniejszeniem wysokości nagrody. W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z polskim obywatelstwem, które od 1 stycznia 2021 nie posiadały rachunku Pekao.

Co ciekawe, w międzyczasie, bank zachęca oczywiście do otwierania kont oszczędnościowych. W ramach promocji oprocentowanie w nich wynosi 8% w skali roku przez sześć miesięcy. Także ta inicjatywa trwa do 15 marca, ale mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci.

Czytaj też: Trudny rok dla kryptowalut. Zonda podsumowuje i przewiduje


View Comments
There are currently no comments.