Systemy płatności
Posted By Admin

Klienci Zen doładują konto we wpłatomatach Planet Cash


Promocyjna opłata za operacje to 1% wpłacanej kwoty. Już teraz klienci Zen mają możliwość doładowania konta we wpłatomatach Planet Cash w całej Polsce. Maszyn jest już blisko 2 tysiące! Opłata za taką przyjemność to zaledwie 1% wpłacanej kwoty.

Czytaj też: Blue Media zastrzega nowe logo Autopay

klienci Zen

Klienci Zen doładują konto we wpłatomatach Planet Cash

Pojawia się jednak pytanie w jaki sposób można skorzystać z takiego rozwiązania? No, po pierwsze włożyć kartę Zen do wpłatomatu i podać kwotę transakcji. Klienci Zen muszą umieścić później gotówkę w maszynie – mowa tutaj na razie wyłącznie o polskich banknotach. Na ekranie pojawi się z kolei informacja o liczbie i nominale przyjętych banknotów. Wystarczy ją zatwierdzić, a sprzęt wydrukuje potwierdzenie transakcji. Po operacji z kolei pieniądze powinny znaleźć się na rachunku w ciągu 30 minut.

Czytaj też: Aplikacja do płatności cyfrowym juanem działa na wyłączonym smartfonie

Sam Zen to z kolei fintech polski, działający na licencji litewskiej. Podmiot już oferuje rachunki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Firmy, co ważne, mogą też tutaj korzystać z bramki płatniczej, karty oraz zestawu usług ułatwiających funkcjonowanie na rynku. Nowością okazał się na przykład plan Free dla osób, którzy okazyjnie wykorzystują aplikację.

Czytaj też: Banki spółdzielcze szaleją z innowacjami – POSapp od ITCARD


View Comments
There are currently no comments.