Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Revolut Business wystawi fakturę!


Nowa funkcja w biznesowej aplikacji Revolut Business pojawiła się już w sekcji Rynek! Fintech dodał nową usługę, by klienci mogli wystawiać i wysyłać faktury! 

Co więcej, do przesyłanego dokumentu można dodatkowo dołączyć wiadomość. Firma w międzyczasie uważa, że tak przygotowana usługa przyspiesza płatności przy użyciu jednej z dostępnych metod – kartą, przelewem albo za pomocą na przykład Apple Pay.

Czytaj też: Raport Mastercard: wzrost sprzedaży internetowej był tylko chwilowy?

 Revolut Business

Jak Revolut Business sprawdzi się w fakturach?

W efekcie nowej funkcji – w aplikacji Business można też dodatkowo monitorować aktualny stan faktury ustawiając automatyczne powiadomienia o zmianie statusu dokumentu. Na przykład gdy ten zostanie opłacony.

Czytaj też: Zip przejmuje Twisto – jak będą teraz wyglądać usługi fintechu?

W międzyczasie, by wystawić fakturę trzeba udać się w sekcję Rynek i wybrać klik Faktury. Następnie dodaje się nowy dokument, wypełnia dane i wysyła do odbiorcy. Ta-dam! Klient otrzymuje fakturę i może ją zapłacić na kilka sposobów. Można? Można!

Tymczasem, wystawianie faktur w Revolut Business to nowość dla klientów. Dokumenty od niedawno mogą tak wysyłać także klienci na przykład mBanku, ING czy PKO BP.

Czytaj też: Mastercard rozdaje kampery? Ruszyła płatnicza loteria


View Comments
There are currently no comments.