Systemy płatności
Posted By Admin

Polski zespół Revoluta umocniony!


O tym fintechu ostatnio głośno – tym razem mowa jednak o zasobach ludzkich! Polski zespół Revoluta wzmacnia się o ekspertów z sektora bankowego. Rozwojem kredytów w firmie ma zająć się teraz Tomasz Jarczyk – znany z Citibank. Zmiany zajdą także w modelowaniu ryzyka kredytowego – Michał Biernacki  wcześniej Alior Bank. Z kolei za procesy windykacyjne weźmie się Adam Daras – Kreditech.

Co ciekawe, tworzeniem produktów i zarządzaniem ryzykiem kredytowym zajmie się także Karolina Kornet. Ta dołączył do zespołu nieco wcześniej, bo już w połowie 2019.

Czytaj też: Płatnicza aplikacja mobilna ZUS?

Do trzech razy sztuka – mocny polski zespół Revoluta!

Tymczasem, firma zamierza, jak widać, kontynuować inwestycje nad Wisłą. Polski zespół Revoluta więc wzmacnia się. Na stronie, obok rekrutacji w Warszawie i Krakowie, pojawiają się także oferty bez zaznaczonej konkretnej lokalizacji. Tak wygląda właśnie nowa strategia elastycznego zatrudnienia. W efekcie to sami pracownicy będą decydować skąd i jak pracują!

polski zespół revoluta

W 2021 roku stawiamy na rozwój usług bankowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Polska jest pierwszym rynkiem zagranicznym, gdzie paszportowaliśmy licencję bankową oraz udostępniliśmy konta bankowe z ochroną depozytów i produkty kredytowe. Po pomyślnie przeprowadzonym pilotażu, chcemy udostępnić produkt wszystkim klientom w Polsce. W tym celu wzmacniamy polski zespół.

Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce.

Czytaj też: Na Orlen Pay czasami… nie zapłacicie


View Comments
There are currently no comments.