Aktualności
Posted By Admin

Płatności za parking dostępne w aplikacji mBanku


Aktualizacja aplikacji mBanku już jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store. W efekcie są już w niej dostępne płatności za parking!

Czytaj też: E-tożsamość: więcej Polaków przekonuje się do funkcji – badanie KIR

Tymczasem, mBank udostępnił w swojej aplikacji doskonałe rozwiązanie. Usługa opłacania postoju w strefach płatnego parkowania w kilkudziesięciu miastach w Polsce. 

Co ciekawe, aby parkować z mBankiem trzeba w aplikacji przejść do zakładki Usługi, podać numer rejestracyjny auta, wybrać strefę i czas parkowania. Trzeba równocześnie pamiętać o oznaczeniu pojazdu. Wystarczy więc położyć za przednią szybę wydrukowane logo usługi lub kartę z hasłem mobiParking.

Płatności za parking dostępne w aplikacji mBanku

Płatności za parking dostępne w aplikacji mBanku

Równocześnie, płatności za parking to nie jedyna nowość, jaka pojawiła się w zaktualizowanej aplikacji mBanku. W zakładce Usługi klienci znajdą także wniosek o wsparcie z programu Dobry Start na wyprawkę szkolną. Dotychczas o takie świadczenie można było wnioskować tylko w serwisie transakcyjnym.

Czytaj też: Usługi finansowe na odległość – nowe wytyczne Unii w sprawie sprzedaży

Z kolei sam mBank potwierdził także plany wprowadzenia do aplikacji kolejnych usług związanych z transportem. Zgodnie z zarysowanym harmonogramem – w czwartym kwartale roku udostępnione mają zostać płatności autostrady. Z kolei wdrożenie usługi zakupu biletów komunikacji zaplanowano na przyszły rok.

Tymczasem, wprowadzając płatności za parkowanie do apki – mBank dołączył równocześnie do grona instytucji oferujących klientom w bankowości usługi dodatkowe związane z transportem.

Czytaj też: CarPlay już jesienią – płatności za paliwo od Apple


View Comments
There are currently no comments.