Systemy płatności
Posted By Admin

Bierzcie i płaćcie Pay’ami w Play


Google Pay, Apple Pay, wszystko pay. Z racji nieograniczonej popularności tych systemów transakcyjnych – pojawiają się także jako alternatywa płatności w Play.

Tymczasem, gdy z lodówki wyskakują nam już te wszystkie możliwości regulacji rachunków, aplikacja Play24 aktualizuje się właśnie pod tym kątem.

Co więcej, wcale nie aktualizuje się, byście po zamknięciu lodówki, zbombardowani zostali mnogością opcji płatniczych. A przede wszystkim po to, by regulacja faktury była… do wyboru, do koloru!

Fioletowe lata płatności w Play

Tymczasem, nastały fioletowe i radosne lata płatności w Play.

A to dlatego, że najnowsza możliwa aktualizacja mobilna operatora niesie za sobą standardowe już, acz dotychczas niedostępne systemy płatności.

Co ważniejsze, wśród nich, obok Google i Apple Pay, za regulacje rachunków biorą się także przede wszystkim Blik, szybkie przelewy czy karty płatnicze.

płatności w play

Do zapłacenia faktury w Play jeden klik!

Efektem nowości na półce płatności w Play jest szereg korzyści dla abonentów, na przykład brak wpisywania danych do przelewów, numerów rachunków czy choćby podawania kwoty.

Co więcej – wszystko odbywa się teraz na poziomie samej aplikacji. Dodatkowo, nowa funkcjonalność stanowi dopełnienie dla poprzedniej aktualizacji.

Ta z kolei przyniosła możliwość doładowania rachunku telefonicznego za pomocą płatności natywnych.

Jeden klik, kilka kroków płatności w Play

W międzyczasie, gdy dotychczas Play przenosił nas tu i tam, by sfinalizować transakcje dotyczące faktury – dziś to wszystko odchodzi do lamusa.

Teraz, po pierwsze trzeba wybrać nieopłacony jeszcze dokument i kliknąć wdzięczny przycisk „zapłać”.

Następnie w ekran pukają alternatywy płatności – i te stare, i te nowe.

Tymczasem, warto także rzucić w eter, że Play, mimo braku wszechobecnych Pay’ów w II kwartale roku poradził sobie całkiem nieźle. A to ponieważ zanotował wówczas ponad 1,75 mld PLN przychodów!

Co więcej, na koniec tej epoki miał także ponad 12,7 mln klientów!


View Comments
There are currently no comments.