Aktualności
Posted By Admin

PKO i zdalne założenie konta dla dziecka


Klienci PKO mają nową możliwość – zdalne założenie konta dla dziecka! Oczywiście w serwisie iPKO i aplikacji mobilnej! 

Czytaj też: Płatności między rachunkami – nowa oferta fintechu Kevin

Co ciekawe, w jednym wniosku, razem z kontem można równocześnie zamówić kartę debetową PKO Junior. Do 30 września trwa promocja, w której bank założenie rachunku dla dziecka wraz z kartą nagradza bonusem o wartości 100 PLN do wykorzystania na Allegro.

Tymczasem, PKO Konto Dziecka jest otwierane na przykład dla osoby małoletniej do ukończenia przez nią 13. roku życia. W ramach oferty PKO Junior rodzice mogą założyć dziecku także konto oszczędnościowe. Dodatkowo, dziecko będące właścicielem rachunku może zarządzać swoim kontem i oszczędnościami przez serwis internetowy PKO Junior i aplikację mobilną.

Czytaj też: Odroczone płatności to już 10% całego rynku pożyczkowego

PKO i zdalne założenie konta dla dziecka

PKO Bank Polski umożliwia klientom całkowicie zdalne otwieranie konta dla dziecka. Wniosek online można założyć zarówno w serwisie internetowym iPKO. 

Czytaj też: Revolut powalczy o płatności offline! Wprowadzi terminal mPOS Reeder

Nasi klienci od dawna wybierają głównie zdalne sposoby kontaktu z bankiem, dlatego systematycznie poszerzamy listę możliwości. (…) pozwalają im na załatwianie swoich spraw bez konieczności wizyty w placówce. Możliwość zdalnego założenia PKO Konta Dziecka dla dzieci do 13. roku życia oraz wnioskowania o kartę płatniczą w naszej bezkonkurencyjnej aplikacji mobilnej IKO jest jedną z nich.

Paweł Placzke.

Czytaj też: InPost izi – czy InPost wchodzi w branżę usług płatniczych?


View Comments
There are currently no comments.