Płatności online
Posted By Admin

Nowe funkcje w bankowości Pekao


Zmiany objęły internetowy serwis transakcyjny i aplikację. Nowe funkcje w bankowości Pekao to przede wszystkim kontrola zaplanowanych transakcji! W aplikacji PeoPay połączono dwie grupy możliwości – zarządzanie płatnościami i nadchodzące płatności. Ten ostatni doczekał się także rozbudowy w serwisie Pekao24.

Czytaj też: Nowa aplikacja Credit Agricole – co nowego?

Jedną z nowości jest przede wszystkim prezentacja płatności zaplanowanych. A więc zarówno tych oczekujących na wykonanie, jak i tych, których nie udało się zrealizować. Użytkownik, dodatkowo, może także liczyć na prezentację płatności sugerowanych, czyli tych regularnie wykonywanych. Sam bank z kolei podpowie kolejne terminy ich realizacji oraz sposób ich zautomatyzowania.

Nowe funkcje w Pekao

Nowe funkcje w bankowości Pekao

Tymczasem, pojawia się także kolejna nowosć – prezentowanie płatności subskrypcyjnych, czyli tych realizowanych z karty klienta, a dotyczących zakupu odnawialnych usług albo produktów. Bank wyjaśnia, że do stworzenia tych narzędzi wykorzystał autorski model matematyczny. Ten z kolei analizuje i grupować płatności według różnych kryteriów.

Czytaj też: Zarządzanie kontem w aplikacji – ponad połowa wybiera mobilność

Instytucja wprowadziła także nowe powiadomienia w bankowości elektronicznej. Można je aktywować w Pekao24 lub PeoPay w sekcji Ustawienie w formie SMSa lub bezpłatnego pusha w aplikacji PeoPay. Co ciekawe, powiadomienie nadejdzie od razu po wpływie na konto wynagrodzenia czy innych środków.

Czytaj też: Tpay nowym operatorem płatności mojePZU


View Comments
There are currently no comments.