Aktualności
Posted By Admin

Opera ułatwia płatności online – funkcja Shopping Corner


Rozwiązanie Shopping Corner pojawia się w kilku krajach, w tym w Polsce, gdzie jego rozwój wspiera serwis Ceneo.

Czytaj też: 600 oddziałów bezgotówkowych w polskich bankach

Co ciekawe, przeglądarka Opera doczekała się nowej funkcji, która powstała przede wszystkim z myślą o klientach e-sklepów. W efekcie, ma zaoszczędzić czas i pieniądze. Z kolei partnerami projektu zostali Ceneo w Polsce, Amazon w USA, Idealo w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Opera ułatwia płatności online – funkcja Shopping Corner

Tymczasem, twórcy określają Shopping Corner jako bramkę zakupową wbudowaną w pasek boczny przeglądarki Opera. Klient, w efekcie, nie musi już otwierać wielu kart w przeglądarce. Wystarczy jedynie, że w międzyczasie wpisze markę i nazwę poszukiwanego produktu w nowym narzędziu. Potem może z kolei przewijać oferty i wybierać te, które go interesują. Usługa, co ciekawe, oferuje także rabaty i promocje.

Czytaj też: Google Pay dla użytkowników AXI Card – jeszcze więcej płatności w Polsce

Dodatkowo, funkcja Popularne sklepu umożliwia wgląd w ofertę najpopularniejszych, ale też tych cieszących się największym zaufaniem sklepów. Z kolei sama opcja Continue pozwala po zamknięciu karty powrócić do miejsca, w którym przerwano zakupy. Shopping Corner zawiera równocześnie sekcję Shopping News, która daje dostęp do najnowszych wiadomości na temat trendów czy okazji.

Co ciekawe, to już kolejne rozwiązanie, które twórcy Opery opracowali z myślą o zakupach online. Jesienią 2021 głośno było już o usłudze Dify, która pozwala odzyskać część pieniędzy wydanych w sklepach internetowych.

Czytaj też: Kernel bezstykowy – duża zmiana na rynku płatności zbliżeniowych


View Comments
There are currently no comments.