Aktualności
Posted By Admin

Google Pay dla użytkowników AXI Card – jeszcze więcej płatności w Polsce


Firma działa przecież już na kilku europejskich rynkach, a co więcej – posiada licencję wydaną przez bank centralny Bułgarii. Lista firm oferujących płatności zbliżeniowe w Polsce znów się wydłużyła. Tym razem, od 31 maja użytkownicy AXI Card mogą dodawać plastiki Mastercard do Google Pay.

Czytaj też: Kontrola firmowych wydatków z kart – nowa usługa Revoluta

Równocześnie Axi Card nie można dodawać do konkurencyjnego portfela – Apple. Przynajmniej na razie. Jednak, na ten moment, spółka nie jest w stanie zadeklarować czy, i kiedy w ogóle, może się to zmienić.

Google Pay dla użytkowników AXI Card - jeszcze więcej płatności w Polsce

Google Pay dla użytkowników AXI Card – jeszcze więcej płatności w Polsce

Z kolei karty AXI Card oferuje spółka Easy Payment Services, działająca w kilku krajach – posiada licencję Narodowego Banku Bułgarii. O kartę z limitem kredytowym do 6 tys. PLN można aplikować zdalnie. Sama dostawa jest bezpłatna, a produktem można zarządzać całkowicie online. A więc, w efekcie online można dokonać na przykład aktywacji i blokowania, samych płatności, przejrzeć historię czy informacje o aktualnych zobowiązaniach.

Czytaj też: Kolejny softpos na polskim rynku – Planet Pay POS App – IT Card

Tymczasem, użytkownicy karty mogą korzystać z darmowych wypłat gotówki z bankomatów w Polsce. Klienci nie zapłacą także za powiadomienia SMS po każdej transakcji, a mogą całodobowo kontaktować się z konsultantami.

Czytaj też: Wnioski o 500+ dla Ukraińców dostępne w bankowości online


View Comments
There are currently no comments.