Aktualności
Posted By Admin

Kontrola firmowych wydatków z kart – nowa usługa Revoluta


Fintech rozwija ofertę Revolut Business, a z nowością mogą korzystać firmy z Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej. Teraz pojawia się tutaj nowa funkcja – kontrola firmowych wydatków z kart!

Czytaj też: Revolut Payments przenosi europejskich klientów do banku

Nowa funkcja dla klientów biznesowych – Spend Management. Zestaw ów usług ma poprawić właśnie kontrolę finansów firmowych, dostępnych w aplikacji Revolut Business. Z kolei z samego narzędzia można korzystać w wersji internetowej platformy, jak i w aplikacji mobilnej.

Kontrola firmowych wydatków z kart – nowa usługa Revoluta

Co ciekawe, usługa jest dostępna dla klientów z całej Europy, a więc także dla Polaków. Rozwija sekcję Wydatki w Revolut Business, a skupia się głównie na nadzorze transakcji z kart firmowych. Równocześnie Spend Management pozwala na generowanie nielimitowanej liczby debetowych kart wirtualnych lub plastikowych. 

Czytaj też: Inbank – nowa bankowość elektroniczna na polskim rynku

Tymczasem, oferta dostępna jest w ramach Revolut Business, a mogą z niej korzystać wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od skali i typu działalności. Rozszerzenie oferty ma być odpowiedzią na rosnącą liczbę transakcji dokonywanych przez klientów wersji biznesowej.

Z kolei w ostatnich miesiącach Revolut skupiał się przede wszystkim na wdrażaniu zmian w ofercie, a zajmował się bardziej administracją własnego biznesu. Na początku maja fintech przywrócił lokalne numery IBAN polskim użytkownikom. Tymczasem w kwietniu rozpoczął proces łączenia spółek.

Czytaj też: UOKiK nałożył karę na Vinted


View Comments
There are currently no comments.