Płatności online
Posted By Admin

Fintech Booste nawiązuje współpracę z Shoperem


Booste zapewnia właścicielom sklepów internetowych dodatkowe środki na działania marketingowe i zwiększenie ekspozycji w sieci. Oferta jest teraz także dostępna dla użytkowników platformy Shoper.

Czytaj też: Wnioski o 500+ dla Ukraińców dostępne w bankowości online

Współpraca tych firm ma otworzyć nowe możliwości polskim przedsiębiorcom, którzy prowadzą swoje biznesy w sieci. Booste oferuje firmom handlującym w internecie finansowanie na ich działania marketingowe, a wszystko bez zbędnych procedur. A co więcej – bez sprawdzania zdolności kredytowej czy pokaźnych opłat za udzielenie dostępu do kapitału.

Z kolei podstawową zaletą finansowania w modelu revenue-based finansing jest dostosowanie spłat pożyczki do aktualnych wyników sprzedażowych w e-sklepie. E-commerce jest branżą mocno sezonową, a wiele sklepów internetowych generuje nawet ¾ całorocznych zysków. I to właśnie na przykład podczas Black Friday czy Świąt.

Fintech Booste nawiązuje współpracę z Shoperem

Fintech Booste nawiązuje współpracę z Shoperem

Nawet najlepszy pomysł na sprzedaż online potrzebuje zabezpieczenia w postaci kapitału na inwestycje oraz oprogramowania dla e-sklepów. Z racji naszego partnerstwa każdy klient, będzie mógł skorzystać z dodatkowych możliwości, aby rozwijać swój biznes i zwiększać swoje przychody, a o to właśnie nam chodzi.

– Michael Kacprzak, CEO i Co-Founder Booste.

Wachlarz usług, które oferujemy naszym klientom w Shoper jest stale rozwijany. Zdajemy sobię sprawę, że stabilny, organiczny rozwój biznesu w internecie może być dodatkowym kosztem, dlatego cieszymy się mogąc od teraz zaoferować wszystkim użytkownikom naszej platformy rozwiązanie na ich potencjalne, finansowe bolączki związane z reklamowaniem swoich produktów.

– Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Czytaj też: Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 150 tys. PLN


View Comments
There are currently no comments.