Karty płatnicze
Posted By Admin

Okolicznościowe karty płatnicze zyskują na popularności


Okolicznościowe karty płatnicze związane na przykład ze świętami czy ważnymi wydarzeniami wydają już także takie instytucje jak Revolut czy mBank.

ING Bank Śląski wprowadził do oferty przecież limitowaną, okolicznościową kartę kolekcjonerską, której grafika jest związana z rozpoczynającą się niebawem Fest Festivalu w Chorzowie. 

Czytaj też: Raport PayPal: Polacy chętniej wspierają zbiórki charytatywne online

Okolicznościowe karty płatnicze zyskują na popularności

Tymczasem, do wyboru klientów jest kilka wzorów grafik w pastelowych kolorach. Karty wydawane są z logo organizacji Visa. By zamówić kartę, trzeba jednak być klientem ING, a więc mieć tutaj rachunek. Karta z kolei jest całkowicie bezpłatna, jeśli jest pierwszą kartą do konta.

Czytaj też: Ponad 20 mln klientów w Revolut. Polska tuż za podium

A także dla osób w wieku 13-26 lat, korzystających z rachunku Direct lub Mobi. Jeśli jednak posiadasz już debetówkę ING – za kartę Fest Festival będzie trzeba zapłacić 15 PLN. Z karty można jednak korzystać tak jak z tradycyjnych debetówek. A więc płacić w sklepach stacjonarnych czy internetowych.

Sam ING jest partnerem tegorocznej edycji Fest Festivalu, który będzie trwał od 10-13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Co ciekawe, w specjalnej strefie ING chce zainspirować młodych ludzi do rozwiązań zero waste i rozmów o ekologii. Na scenie artystycznej festiwalu wystąpią na przykład Rudimental czy Quebonafide.

Czytaj też: Płatności za parking dostępne w aplikacji mBanku


View Comments
There are currently no comments.