Aktualności
Posted By Admin

Ponad 20 mln klientów w Revolut. Polska tuż za podium


W Polsce już 1,7 mln osób korzysta z aplikacji Revolut. Fintech świętuje 7 urodziny, a w efekcie pochwalił się statystykami! Najważniejszą z nich jest ponad 20 mln klientów aplikacji! Każdego dnia ci sami dokonują ponad 250 mln transakcji.

Czytaj też: Płatności za parking dostępne w aplikacji mBanku

Tymczasem, najwięcej klientów Revolut wciąż ma w Wielkiej Brytanii. Na macierzystym rynku jest ich 4,8 mln. Drugie miejsce z kolei zajmuje Rumunia – 2 mln, a trzecie – Irlandia (1,9 mln). Co ciekawe, na czwartym miejsce pod względem liczby klientów plasuje się Polska.

20 mln klientów

Ponad 20 mln klientów w Revolut. Polska tuż za podium 

Tymczasem, usługi fintechu dostępne są obecnie w 36 krajach, a niebawem planuje debiut na kolejnych rynkach. Na przykład w Meksyku, Indiach czy Brazylii. Firma podała dodatkowo, że zatrudnia już ponad 5 tys. osób. Z tego z kolei cały tysiąc w Polsce, a  zespół ma być wciąż rozbudowywany.

Czytaj też: mobiWAWA – pierwsza aplikacja mobilna do biletów długookresowych

Równocześnie, przy okazji siódmej rocznicy brytyjski fintech wspomina, że zaczynał od realizacji przelewów zagranicznych z wymianą walut. Co ciekawe, dzisiaj jego klienci mogą już korzystać na przykład z przelewów międzynarodowych za darmo, kredytów online czy płatności odroczonych i platformy Stays.

Czytaj też: Polskie ePłatności z kolejnym przejęciem: Simapka


View Comments
There are currently no comments.