Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

mPay Go – nowa funkcja!


Nowa usługa pojawiła się już w aplikacji. Mowa o mPay Go – to już na urządzeniach z systemem Android!

Co ciekawe, użytkownicy systemu Android już mogą pobrać aktualizację aplikacji mPay, która zawiera przede wszystkim dwie nowości. Pierwsza to planer podróży komunikacją miejską. mPay Go dostępne jest w dolnym menu aplikacji po zalogowaniu.

Nowości w aplikacji

Tymczasem, aby jednak z niej skorzystać trzeba wpisać nazwę docelowej ulicy. Apka wskaże w międzyczasie przystanek i numer linii tramwaju czy autobusu, którą należy wybrać wraz z godziną odjazdu.

Z kolei sama wersja Go pokazuje w międzyczasie kilka opcji dojazdu do ów miejsca. Funkcja dostępna jest na ten moment już w 22 miastach. Na przykład Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu i Krakowie czy Białymstoku.

Czytaj też: Raport Mastercard: 70% transakcji kartą nie przekracza 100 PLN

mpay go

mPay nie tylko Go…

A przede wszystkim – prekursorem płatności za bilety komunikacji miejskiej w Polsce. Co więcej, od pewnego czasu musi konkurować także z pełnymi systemami, na przykład SkyCash czy moBiLET. 

Drugą z kolei nowością będzie zakup biletów do ZOO, oczywiście w aplikacji. W efekcie, w ten sposób właśnie można kupować już wejściówki do dwóch ogrodów zoologicznych.

Czytaj też: Europejskie banki stworzą nową organizację płatniczą


View Comments
There are currently no comments.