Płatności online
Posted By Admin

Cinkciarz Pay z nową metodą płatności


CInkciarz Pay deklaruje, że już niebawem udostępni też płatności za pomocą… Apple Pay! Serwis zrealizował właśnie zapowiedzi sprzed kilku miesięcy i poinformował w międzyczasie, że klienci używający Cinkciarz Pay już mogą korzystać z usługi PayPal! 

Dodatkowo, firma przekonuje także, że niebawem pozwoli sklepom internetowym rozwinąć biznes. Jednocześnie spółka potwierdziła, że niebawem udostępni też płatności za pomocą Apple Pay.

Czytaj też: Rosyjska przeglądarka Yandex też chce być fintechem

CInkciarz Pay

Cinkciarz Pay – metody płatności

Tymczasem, autorski system płatności Cinkciarz powstał  z myślą o rozwoju e-commerce i umożliwia także sklepom internetowym akceptację płatności elektronicznych. Co ciekawe, klienci sklepów wykorzystujących to narzędzie, mają do dyspozycji aż 28 walut. Obok PayPala usługa zawiera już na przykład BLIKa, Google Pay, karty Visa i Mastercard czy Trustly i POLi.

W efekcie nowości Pay sklep może już przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie. Równocześnie umożliwić kupującym płacenie w walucie ich karty lub konta bankowego, na przykład w dolarach. Rozwiązanie może się więc bardzo przydać sprzedawcom, którzy bazują na klientach z innych krajów.

Czytaj też: System Autopay wyjeżdża za granicę!


View Comments
There are currently no comments.