fintech
Posted By Admin

Cyfrowa bankowa obsługa klienta! Zobacz, jak działa Santander!


Santander Consumer Multirent równa się cyfrowa bankowa obsługa klienta. Nowa platforma niebawem będzie dostępna także przez aplikację mobilną!

Portal Klienta, bo tak nazywa się nowa bankowa obsługa klienta w Santander umożliwić ma klientom załatwianie spraw w pełni online. Co ciekawe, firma wyjaśnia w międzyczasie, że posiadacz umowy w Santander Consumer Multirent za pomocą nowej platformy może w każdej chwili złożyć wniosek w dowolnej sprawie.

Czytaj też: Europejskie banki stworzą nową organizację płatniczą

cyfrowa bankowa obsługa klienta

Co więcej – na bieżąco ją monitorować, na przykład na jakim etapie jest ich realizacja. To z kolei ma przyspieszyć proces obiegu dokumentów. Przede wszystkim jeśli mowa o poprzednią wersję serwisu.

Tymczasem, użytkownicy portalu mają dostęp nie tylko do umów, ale przede wszystkim harmonogramów spłat, faktur czy nawet tabeli opłat. W efekcie jednego kliknięcia mogą przejść do AutoSalonu – platformy dla przedsiębiorcy, który może kupić tutaj auto i podpisać umowę leasingu. W międzyczasie można także wybrać pojazd czy rodzaj finansowania.

Dodatkowo, Santander Consumer Multirent, czyli w pełni cyfrowa bankowa obsługa klienta deklaruje, że w kolejnym etapie w Portalu Klienta znajdziemy przede wszystkim… dostęp do pełnej obsługi ubezpieczeń i karty paliwowej. Pojawi się także na przykład podgląd zgłoszonych szkód komunikacyjnych i opcja minichatu.

Czytaj też: Rosyjska przeglądarka Yandex też chce być fintechem


View Comments
There are currently no comments.