Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Mangopay integruje się z Blikiem


Mangopay to dostawca infrastruktury płatniczej. Wzmacnia teraz swoje wsparcie dla platform i marketplace’ów w Polsce, integrując się z BLIKiem, najbardziej popularną metodą płatności wśród polskich klientów.

Czytaj też: Paneuropejskie narzędzie płatnicze – nowa perspektywa rozwoju BLIKa

Sam Mangopay dostarcza modułową infrastrukturę płatniczą platformom handlowym. Podstawą strategii firmy jest elastyczność. W efekcie – modułowe rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, by marketplace mógł wybrać i stworzyć konkretną infrastrukturę płatniczą spełniającą jego potrzeby.

Czytaj też: Niemiecka giełda uruchamia nowość – platforma do handlu kryptowalutami

Zapewnienie preferowanych metod płatności pomaga platformom przyciągnąć więcej użytkowników końcowych, poprawia współczynniki konwersji i pozytywnie wpływa na ogólne doświadczenia związane z płatnościami. Badania pokazują, że 20% konsumentów zrezygnuje z zakupu2, jeśli nie będzie mogło korzystać z preferowanej przez nich metody płatności.

– powiedział Piotr Ostaszewski, Business Development Manager w Mangopay.
Mangopay integruje się z Blikiem

Mangopay integruje się z Blikiem

Wspieranie ambicji rozwojowych platform handlowych, z którymi współpracujemy, jest podstawą naszej misji. Z radością rozszerzamy naszą ofertę dla obecnych i potencjalnych klientów w Polsce. Mangopay zapewnia kompletną infrastrukturę płatniczą, od wpłaty aż po wypłaty i wszystkich procesów pomiędzy. Implementacja BLIKA – najpopularniejszej metody płatności w Polsce – oznacza, że jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do wspierania polskich klientów. Nasz produkt, najlepszy w swojej klasie i łatwo konfigurowalny, pomoże im w szybszym rozwoju. Implementacja ta daje również naszym obecnym klientom z całej Europy – w tym platformom C2C, B2C i B2B – ulepszoną ofertę dla polskich klientów i możliwość zwiększenia sprzedaży na polskim rynku.

– podkreślił.

Czytaj też: Raport Polaków Portfel Własny: Polacy w sieci: już 88% Polaków robi zakupy online

Sam BLIK z kolei to lokalna metoda płatności (LPM), połączona z aż 19 bankami w Polsce. Umożliwia klientom dokonywanie natychmiastowych płatności za pośrednictwem mobilnej aplikacji bankowej, wykonywanie przelewów online.


View Comments
There are currently no comments.