Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Konto w Millennium – załóż po nowemu!


Konto w Millennium założysz teraz całkowicie online! Tożsamość można potwierdzić po zalogowaniu do… innego banku! 

By założyć konto w Millennium najnowsza metodą konieczne jest wybranie opcji online na elektronicznym wniosku i wskazanie na liście innego banku, w którym już mamy konto. Następnie wystarczy podać podstawowe dane i zalogować się na konto bankowe  wcześniej zaznaczonego banku.

Czytaj też: Płać Bitcoinem za kartę przedpłaconą! Już możesz dzięki paybtc

Konto w Millenium

Konto w Millennium – raz!

Tymczasem, po zapoznaniu się już z dokumentami – umowę zatwierdzamy hasłem SMS. Obecnie już konto w Millennium można założyć przez Alior, BNP, ING, mBank czy Pekao i Santander.

Co ciekawe, to nie jest jedyne rozwiązanie Millennium z obszaru banku otwartej bankowości. Klienci mają dostęp także dodatkowo do agregatora rachunków. W efekcie stan konta można podejrzeć w innych bankach.

Jako pierwsi na rynku wdrożyliśmy proces zakładania konta, który wykorzystuje potencjał usługi dostępu do informacji o rachunku AIS (ang. Account Information Service) w ramach otwartej bankowości. Od października zeszłego roku w podobny sposób mogą zakładać konta firmowe właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Teraz udostępniliśmy ten sposób również klientom indywidualnym.

– Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.

Czytaj też: Zip przejmuje Twisto – jak będą teraz wyglądać usługi fintechu?


View Comments
There are currently no comments.