fintech
Posted By Admin

Płać Bitcoinem za kartę przedpłaconą! Już możesz dzięki paybtc


Karty kryptowalutowe, za pomocą których można już płacić w sieciach handlowych wprowadziła polska firma paybtc. Płać Bitcoinem już za wszystko!

Tymczasem, Paybtc – polski fintech – specjalizuje się w pośrednictwie między transakcyjnymi i internetowymi sklepami, a klientami lubującymi się w kryptowalutach. Wśród takich sklepów są na przykład Ikea, Orlen, Media Markt i Biedronka.

Czytaj też: Revolut Money Report: 80% klientów zapłaci za wakacje.. za granicą!

paybtc

Płać Bitcoinem dzięki paybtc

Dodatkowo, właściciele bitcoina albo innych cyfrowych walut mogą teraz kupić przedpłaconą kartę o równowartości minimum 100 euro. Później z kolei uregulować za jej pomocą należność za.. cokolwiek, co wchodzi w grę! Kartę można nabyć na przykład ze strony paybtc.

Co ciekawe, paybtc to nie pierwsza firma, która oferuje rozliczane w kryptowalutach karty do płacenia za zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Takich rozwiązań jest teraz już coraz więcej. Pojawia się więc pytanie – czy w obecnej sytuacji takie produkty mają sens?

Z kolei z jednej strony trudno określić, ile w danym momencie w zasadzie płaci się za ten czy inny przedmiot. Z drugiej wydaje się, że na przykład bitcoiny za chwilę mogą być warte o wiele więcej. W efekcie – zabija się krocie. Jednak, tak naprawdę, dopóki kurs walut cyfrowych nie ustabilizują się, przez nas, śmiertelników, kryptowaluty rzadko będą wykorzystywane do transakcji. Raczej będą stanowić środek do inwestycji.

Czytaj też: Fintech Ayden też policzy ślad węglowy – narzędzie Planet


View Comments
There are currently no comments.