Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

eBay udostępni pożyczki na Wyspach


Brytyjski oddział eBay zamierza oferować pożyczki pt. 300 tysięcy dla małych i średnich przedsiębiorstw. W efekcie, serwis nawiązał w tym celu współpracę z YouLend.

Co ciekawe, eBay i YouLend działają razem w ramach programu Capital for eBay Business Sellers. Ten z kolei ma na celu przeciwdziałać problemom z płynnością finansową, z którymi mierzy się wielu przedsiębiorców w czasie pandemii.

Czytaj też: Fintech Spoko.app nawiązuje współpracę z Checkout

eBay

Tymczasem, całkiem podobną współpracę nawiązał eBay w 2019 roku – z Astro Digital. Firma musiała zakończyć działalność na początku roku, ponieważ Santander – spółka matka – przestała ten projekt finansować. o Sprawie pisze serwis Finextra.

Z kolei nowy program Cebs ruszył, gdy dane pokazały, że 33% z z 5,9 mln małych i średnich firm w Wielkiej Brytanii… Groził upadek. Dodatkowo, dane wykazały, że 40% brytyjskich MSP nie uzyskały pożyczki w banku, a aż 31% spotkało się z odmową rządu.

Dlatego też, w efekcie współpracy z YouLend sprzedawcy eBay będą mogli aplikować o pożyczkę od 500 do aż 1 mln GBP. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny, przejrzeć dostępne oferty i wybrać finansowanie.

Czytaj też: Fintech Ayden też policzy ślad węglowy – narzędzie Planet


View Comments
There are currently no comments.