Raporty
Posted By Admin

Revolut Money Report: 80% klientów zapłaci za wakacje.. za granicą!


W najnowszym Revolut Money Report wzięło udział ponad 2 tysiące polskich użytkowników aplikacji. Badanie przeprowadzono pod koniec kwietnia. W efekcie – po miesiącach lockdownu wielu z klientów Revoluta chce wyjechać za granicę. Co więcej – tak szybko, jak to tylko możliwe. Tak przynajmniej odpowiedziało aż 80% ankietowanych.

Revolut zna prawdę o Polaku – kto i gdzie wyjedzie?

Dodatkowo, z Revolut Money Report wynika także, że planuje się już zdecydowanie krótsze acz częstsze wyjazdy. Do tych ograniczy się 28% klientów Revoluta. Z kolei pojedynczy wyjazd planuje jedynie 13%, dwa dłuższe pobyty także 13%, a wydłużone aż trzytygodniowe wakacje – 7%.

Czytaj też: Kurs Bitcoina drastycznie spada – wszystko wina Muska

W Revolut Money Report wzięło udział ponad 2 tysiące polskich użytkowników aplikacji. Badanie przeprowadzono pod koniec kwietnia.

Revolut Money Report: płatności wakacyjne

Tymczasem, jeśli mowa o samym miejscu pobytu – te dały się podzielić. 43% klientów stawia na apartament lub lokal tylko dla siebie. Równocześnie aż 39% za odpowiedni uważa hotel spełniający wymogi bezpieczeństwa. 

W Revolut Money Report wzięło udział ponad 2 tysiące polskich użytkowników aplikacji. Badanie przeprowadzono pod koniec kwietnia.

Co więcej, doświadczenia ostatnich miesięcy pokazuje nam jasno, że pandemia i transport zbiorowy nie idą ze sobą w parze. Dlatego też wciąż jeszcze nie wiadomo jak wyglądać będą podróże samolotem. By ograniczyć ryzyko, 45% zapytanych dotrze na zagraniczne wakacje własnym transportem.

Czytaj też: Manifesto z Adyen w jednej byli współpracy…


View Comments
There are currently no comments.