fintech
Posted By Admin

Konferencje fintech przeniesione


Konferencje fintech do niedawna stały murem za wyznaczonymi już terminami. Teraz jednak Koronawirus bierze górę i te, decyzją organizatorów, przenoszą się na inny termin.

I tak, na przykład Infoshare zmienił termin na 23-24 września tego roku. To wszystko przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa uczestników:

W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz w związku z ogłoszonym przez Premiera RP odwołaniem imprez masowych, zdecydowaliśmy się zmienić datę Infoshare 2020 na termin 23-24 września 2020 roku.

Jednak, mimo że zmienia się czas – miejsce konferencji technologicznej to wciąż gdański Amber Expo. Wciąż wezmą w niej udział przede wszystkim ci, na których czekamy – 200 speakerów i 350 startupów!

konferencje fintech

Konferencje fintech nieco spóźnione… Cashless Congress

Tymczasem, także Cashless Congress bierze się za przeniesienie własnej konferencji fintech na wrzesień.

„(…) w związku z zaistniałą sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 i jego wpływem na organizację wydarzenia, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu VIII Cashless Congress na drugą połowę września 2020. Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość.

Dlatego też nie ma się co denerwować, przede wszystkim wy, sympatycy fintechu, ponieważ wszystko się dokona. Jednak nieco później.

Co więcej, ryzyko związane z Koronawirusem jest na tyle spore, że nie warto kusić losu. Ponadto, rząd podjął decyzję o odwołaniu imprez masowych, czyli tych powyżej 1 tys. osób. 

Efektem czego organizatorzy nie tyle odwołują wydarzenia, co na przykład próbują je przesunąć na drugą połowę roku.

Obok Infoshare i Cashless Congress – kolejna konferencja fintech, która podjęła męska decyzję jst Invest Cuffs.


View Comments
There are currently no comments.