Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Erli wdraża płatności BLIK bez kodu


Erli, marketplace, wdrożył właśnie metodę płatności BLIK bez kodu. Od teraz kupujący nie będą musieli każdorazowo generować i wprowadzać sześciocyfrowych kodów podczas zakupów. W efekcie proces kupowania online stanie się szybszy. BLIK bez kodu umożliwia płatności jednym kliknięciem. By skorzystać z tego rozwiązania, podczas operacji za pomocą standardowego BLIKa należy dodać Erli do zaufanych sklepów w aplikacji bankowej. W efekcie, podczas kolejnych zakupów, nie będzie już konieczności przepisywania 6-cyfrowych kodów.

Czytaj też: Raport Polaków Portfel Własny: Polacy w sieci: już 88% Polaków robi zakupy online

Płatności BLIK One Click są dostępne już w 7 bankach w Polsce: Alior Bank, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska, PKO Bank Polski i Bank Pekao S.A.

Czytaj też: Apka ING z nowością – uporządkowane subskrypcje

Erli wdraża płatności BLIK bez kodu

Erli wdraża płatności BLIK bez kodu

Co ciekawe, nowe wdrożenie realizowane jest dodatkowo z kampanią BLIKa, który od początku marca promuje usługę bez kodu. Dodatkowo, na Erli prowadzone są działania promocyjne i edukacyjne użytkowników platformy na temat nowego sposoby płatności. Już 22 marca platforma oraz BLIK przygotowali dla klientów Erli promocję. Dokonując zakupów za kwotę minimum 129 PLN i wybierając płatność BLIK bez kodu, użytkownicy otrzymają kod rabatowy do wykorzystania przy kolejnych zakupach w apce.

Czytaj też: Allegro Pay udzielił pożyczek w wysokości niemal 7 mld złotych

Od stycznia do grudnia 2023 roku użytkownicy BLIKa zrealizowali blisko 1,8 mld transakcji o wartości blisko ćwierć biliona złotych. Z kolei od początku działania systemu wykonano ich aż ponad 4,5 mld wartych 614,4 mld PLN. Równocześnie, w minionym roku najwięcej transakcji odnotowano w e-commerce.


View Comments
There are currently no comments.