Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Cykliczne płatności Blikiem


Aviva i cykliczne płatności Blikiem staną pod rękę? Firma pracuje dodatkowo nad wdrożeniem cyfrowej weryfikacji tożsamości klientów i trwałego nośnika.

Aviva bawi się w rozwój serwisu obsługi klientów MojaAviva. Ma to uzasadnienie przede wszystkim w liczbie klientów, których jest już ponad 500 tysięcy. Priorytetem jest jednak rozbudowa cyfrowych transakcji, w tym cykliczne płatności Blikiem.

Co ciekawe, już teraz klienci ubezpieczyciela mogą zlecić tutaj automatyczne pobieranie z karty na kolejne miesięczne składki. W efekcie, nie muszą pamiętać już o cyklicznym wykonywaniu przelewów. Jednak to, czego oczekujemy najbardziej to…

Czytaj też: Nowe usługi Otwartej Bankowości! Finleap Connect współpracuje z SIA

cykliczne płatności blikiem

Cykliczne płatności Blikiem – już niebawem

I mimo, że właśnie na to czekamy najbardziej – obok nich są jednak kolejne nowości!

Pracujemy nad wdrożeniem cyfrowej weryfikacji tożsamości klienta oraz nośnika trwałego dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa dokumentów przechowywanych w MojejAvivie.

Marta Strzyżewska, dyrektor marketingu i cyfryzacji, Aviva.

Aviva w międzyczasie zamierza także cyfryzować nie tylko płatności, ale i same procesy obsługi szkód i roszczeń. Tutaj jednak nie znamy pełnych szczegółów.

Wiadomo natomiast, że już teraz przez platformę MojaAviva można śledzić na przykład status zgłoszonej szkody lub roszczenia. Dodatkowo – komunikować się z likwidatorem, przede wszystkim uzupełniać dane czy przekazywać skany.

Czytaj też: Cyfrowe euro znów na tapecie


View Comments
There are currently no comments.