Aktualności
Posted By Admin

Błyskawiczny przekaz pieniędzy – usługa PayU Card Push!


Rozwiązanie PayU Card Push może być wykorzystywane w bardzo wielu branżach. Na przykład do wypłaty odszkodowań czy zwrotu podatków, a nawet… przekazywania wygranych w loteriach!

Rozwiązanie PayU w pierwszej kolejności pojawi się przede wszystkim w Polsce i Czechach, a docelowo – na terenie całej Unii.

PayU poinformowało właśnie, że we współpracy z Visą udostępnia teraz firmom nową usługę. Błyskawiczne przesyłanie pieniędzy na konto bankowe powiązane z kartą płatniczą!

Realna dostępność pieniędzy będzie jednak zależała od przyjmującej wpłatę instytucji finansowej, a nawet… regionu.

Czytaj też: Płatności krypto kartą? Mastercard wchodzi w cybertransakcje

PayU Card Push!

Błyskawiczny przekaz pieniędzy – PayU Card Push

PCP realizuje się przede wszystkim z wykorzystaniem platformy Visa Direct umożliwiającej dokonywanie płatności push w czasie rzeczywistym. Oznacza to tyle, że pieniądze mogą trafić do kontrahenta, pracownika lub kogoś innego tuż po wysłaniu. W efekcie, faktyczna dostępność środków będzie jednak zależała od przyjmującej wpłatę instytucji finansowej i regionu.

Co ciekawe, w pierwszej kolejności usługa pojawi się przede wszystkim w Polsce i Czechach, a docelowo – na terenie całej Unii. Dodatkowo, pierwszym podmiotem, który podjął się innowacji jest zrzutka.pl.

Dzięki wdrożeniu użytkownicy portalu mogą niemal natychmiast po zleceniu wypłaty uzyskać dostęp do środków. 

Czytaj też: Allegro, BLIK i PKO BP z nową metodą płatności – prawdziwy one click!


View Comments
There are currently no comments.