fintech
Posted By Admin

Bankructwo to nie wszystko – Likvido z pełnym dofinansowaniem!


Duński fintech, którego nazwa całkiem pasuje do koronawirusowych realiów biznesowych – Likvido – zgromadził właśnie 2,5 mln euro!

Jednak, jako, że to wcale nie jest zawrotna kwota, jeśli mowa o dofinansowaniach, ta zdaje się być o tyle niezwykła, że… Założyciele spółki trzy lata temu zbankrutowali! I to doszczętnie!

Jak się jednak okazało, po burzy wyszło słońce, a ci nauczyli się, jak stworzyć startup, który zarządzi fakturami.

Co więcej założyciele – Lars Holdgaard i Maximillian Frimmer -podjęli męską decyzję i powołali startup Monera.

Ten jednak, długo nie pociągnął. Mimo wszystko dwójka wspaniałych nie złożyła po sobie uszu, a wręcz przeciwnie – doświadczenie przekuli w sukces pt. Likvido! 

likvido

Niech Likvido Was nie zmyli! Nie zamierza uciekać z rynku!

W sumie z usług zarządzania płatnościami za faktury korzysta już 2 tys. firm. A to dopiero początek! A ponieważ platforma stanowi tę najbardziej przyjazną użytkownikowi alternatywę – ocenia ryzyko nieotrzymania zapłaty w terminie.

W efekcie – fintech chwali się wszem i wobec, że klienci otrzymują tutaj płatności od kontrahentów o 50% szybciej, niż dotychczas.

W międzyczasie firma szykuje się także do kolejnych wynalazków. Teraz z  kolei chodzi przede wszystkim o dopasowania kredytów dla sektora małych  i średnich przedsiębiorstw.


View Comments
There are currently no comments.