Aktualności
Posted By Admin

System płatności Revolut coraz droższy


System płatności Revolut obniża limit bezpłatnej wymiany walut dla standardowych kont. Jednak, zaraz, zaraz – tytuł niesie inne przesłanie. Ano, chodzi o to, że proporcja musi zostać zachowana. Dlatego też, gdy jedno się obniża – prowizja transakcji w soboty i niedziele leci w górę.

I tak, w efekcie, kilka dni temu, system płatności Revolut powziął działania, by użytkownikom własnych kart przekazać radosną nowinę. Ta z kolei wejdzie w życie w sierpniu tego roku. Oferta jednak nie będzie aż tak dogodna, jak dotychczas…

System płatności Revolut, co z Ciebie wyrosło?

Zmienia się przede wszystkim miesięczny limit bezpłatnej wymiany walut – z 20 tys. PLN do 5 tys. Oczywiście, można przekroczyć ów limit.

Jeśli jednak to się wydarzy – system Revolut doliczy nam 0,5% prowizji nadwyżki. Ale, w międzyczasie, gdybyście połasili się na konta Premium czy Metal – tutaj już nie ma żadnych limitów.

system płatności revolut

System płatności Revolut też chce mieć weekend

Dlatego też, by ten weekend stał się faktem podniesiono spread z 0,5% do 1. W efekcie, kursy oferowane przez firmę w weekend nie będą odbiegać od tych, oferowanych przez, na przykład, kantory internetowe. Jednak, pojawi się tutaj nowa prowizja – 2,5 PLN od przelewów innych niż te w PLN czy EUR.

To wszystko, by poprawić finanse spółki. Może pamiętacie, że niedawno firma przeprowadziła niemal grupowe zwolnienia, które objęły także polskie biuro. Te podwyżki z kolei pokazują nam także, jak polityka cenowa Revoluta może zmieniać się na przestrzeni czasu…

Nasuwa się więc tutaj jedno jedyne zdanie – w systemie płatności Revolut.. tanio już było! Teraz będzie tylko drożej.


View Comments
There are currently no comments.