Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Apka mPay ma już 1,5 mln klientów


Apka mPay ma już ponad 1,5 mln użytkowników! Jak wskazuje sam prezes, Andrzej Basiak, celem spółki na ten oraz kolejny rok jest zwiększenie liczby użytkowników do 2,5 mln. W komunikacie oficjalnym czytamy, że mPay planuje stać się superaplikacją fintechową. Pojawią się, oczywiście, nowe funkcjonalności! Obecnie użytkownicy mogą kupić bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy opłacić przejazd autostradami, zapłacić za parkowanie czy regulować rachunki.

Czytaj też: Western Union zmienia cennik usług w Polsce

Co ciekawe, teraz głównym celem fintechu jest wprowadzenie karty debetowej mPay. W efekcie tejże użytkownicy będą mogli korzystać ze środków zgromadzonych w apce poza jej środowiskiem. Na przykład realizując zakupy stacjonarne, online czy wypłacając pieniądze w bankomacie. Równocześnie, w najbliższych planach spółki jest także na przykład wdrożenie płatności za tankowanie bez wychodzenia z samochodu.

Czytaj też: Paneuropejskie narzędzie płatnicze – nowa perspektywa rozwoju BLIKa

Apka mPay ma już 1,5 mln klientów

Apka mPay ma już 1,5 mln klientów 

mPay równocześnie rozwija ścieżkę B2B, w której chce być partnerem finansowym dla firm, poprzez udostępnianie swoich echanizmów płatniczych po API. Dziś dzięki temu możliwe są międzynarodowe przekazy pieniężne z Easysend czy US Money Express.

– czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Niemiecka giełda uruchamia nowość – platforma do handlu kryptowalutami

Liczba 1,5 mln użytkowników to ogromny sukces dla mPay. Dziś pracujemy nad tym, aby aplikacja towarzyszyła naszym rodakom w różnych codziennych sytuacjach, żeby konsumenci korzystali swobodnie z kilku funkcji w ciągu dnia. Ta strategia jest odpowiedzią na ogromne zaufanie, jakim obdarzyli i cały czas obdarzają nas nasi użytkownicy.

– mówi Andrzej Basiak, CEO mPay S.A.

Czytaj też: Mastercard i Nexi: nowe rozwiązanie z zakresu open bankingu w Europie


View Comments
There are currently no comments.