Systemy płatności
Posted By Admin

Allegro kończy z PayPo, a pozostaje AllegroPay


Jedyną opcją płatności odroczonych na Allegro zostanie Zapłać Później, czyli AllegroPay – koniec z PayPo. Serwis właśnie wprowadza zmiany w ofercie narzędzi do płatności później. 

Firma oficjalnie kończy współpracę z polskim fintechem PayPo. Teraz nowi klienci nie mogą już aktywować usługi Allegro Zapłać Później – przy współpracy z PayPo.

Czytaj też: Komunikacyjne ubezpieczenia mPay

AllegroPay

AllegroPay na płatniczym polu boju

Z kolei od 1 lipca jedyną opcją płatności odroczonych będzie AllegroPay. Spółka wcześniej nosiła nazwę FinAi i została przejęta przez Allegro właśnie. Rozwija własne rozwiązania płatności odroczonych.

Teraz z kolei można z nich korzystać w serwisie e-commerce. Prawdopodobnie zwiększy się także limit kredytowy, który na ten moment wynosi 4,2 tysiące PLN.

Płatności odroczone na Allegro dopiero w przedbiegach…

Co ciekawe, płatności odroczone to jeden z najciekawszych trendów, nie tylko w kraju nad Wisłą. Usługa umożliwia przecież złożenie zamówienia bez konieczności płatności od razu. Klient po dostawie przesyłki może więc przymierzyć ubrania czy sprawdzić inny towar. Jeśli chce zostawić zakupy – ma na płatność kilkanaście dni.

Czytaj też: KIR z licencją płatniczą KNF


View Comments
There are currently no comments.