Aktualności
Posted By Admin

Zmiany w mPay – możliwość zasilania rachunku przez Apple i Google Pay


Kolejne zmiany w mPay! W niedawnej aktualizacji apki wprowadzono na przykład nowe metody płatności za ubezpieczenia czy świeżą odsłonę walletów. Teraz z kolei pojawi się możliwość zasilania rachunku przez Apple i Google Pay! Operator apki mPay przygotował, jak widać, sporo zmian dla użytkowników. Część z nich już wdrożono podczas niedawnej aktualizacji. Z kolei wprowadzenie kolejnych zapowiedziano w wiadomości przesłanej do klientów.

Czytaj też: Klucze zabezpieczające U2F w Spółdzielczych

Tymczasem, jeśli chodzi o nowości już wprowadzone – w najbliższej wersji apki dodano nowe metody płatności za ubezpieczenia. Teraz można je uregulować BLIKiem, a także szybkim przelewem. Wraz z aktualizacją pojawiła się także nowa odsłona walletów! 

Równocześnie zapowiedziano możliwość zasilania rachunku przez Apple i Google Pay jako metod zasilania rachunku mPay oraz… Płatności podczas zakupu niektórych produktów w apce!

Zmiany w mPay - możliwość zasilania rachunku przez Apple i Google Pay

Zmiany w mPay – możliwość zasilania rachunku przez Apple i Google Pay

Co ciekawe, jak wynika z cennika, zasilenie rachunku Apple i Google Pay będzie obciążone prowizją w wysokości 3,5%. Przy okazji warto też zwrócić uwagę na to, że sam próg prowizji będzie obowiązywał w ramach wykorzystania usługi inicjacji płatności, która jeszcze według poprzedniego cennika była obarczona 2%.

Czytaj też: Zmiany w rachunkach inwestycyjnych Revoluta

Analogiczne zmiany mPay wprowadzono też w tabeli opłat i prowizji dla użytkowników kont w wersji premium. Tradycyjny przelew wciąż jednak cechuje się darmowym dostępem, z kolei inne formy zasilania obciążono ujednoliconą prowizją w wysokości 1,75%.

Dodatkowo, w informacji przesłanej do użytkowników aplikacji mPay pisze także o likwidacji rachunków kartowych. Od 1 lipca mPay nie zamierza otwierać nowych, a prowadzone przed tym terminem rachunki – zamkną się 1 września.

Czytaj też: Planet Cash rozpoczął wakacyjną działalność jeszcze… Przed majówką


View Comments
There are currently no comments.