Systemy płatności
Posted By Admin

Trasti rozkłada składkę na darmowe raty


Insurtech pracuje też nad udostępnianiem botów usprawniających obsługę. W tym na przykład bota konwersacyjnego wykorzystującego silnik ChatGPT. Trasti teraz jednak podejmuje się kolejnych nowości – rozkłada składkę na darmowe raty!

Firma rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem storny online. Na stronie trasti.pl, któą można już teraz spokojnie wyświetlać na smartfonach, pojawił się też formularz umożliwiający szybkie przygotowanie kalkulacji i zakup polisy.

Czytaj też: Klucze zabezpieczające U2F w Spółdzielczych

Co ciekawe, by poznać propozycję ceny, wystarczy podać na stronie insurtechu dwie dane – numer rejestracyjny pojazdu i PESEL właściciela. Po wyborze wariantu klient uzupełnia jeszcze kilka informacji niezbędnych do zawarcia umowy. Cały proces, co ciekawe, nie zajmuje więcej niż minutę.

Tymczasem, Trasti proponuje też klientom kilka metod płatności, w tym nieoprocentowane raty. Klient może skorzystać z sześciu rat, z czego pierwsza jest płatna dopiero po miesiącu od zawarcia umowy! Koszty kredytowania pokrywa insurtech, a dostawcą finansowania jest Wonga.

Czytaj też: Planet Cash rozpoczął wakacyjną działalność jeszcze… Przed majówką

Trasti rozkłada składkę na darmowe raty

Trasti rozkłada składkę na darmowe raty

Równocześnie, w ofercie Trasti pojawiły się też ubezpieczenia OC, AC, Assistance, NNW, opon czy szyb i zielona karta. Co ważne, przedstawiając kilka wariantów ubezpieczenia, insurtech podpowiada również wariant rekomendowany.

Możemy się pochwalić najbardziej fair ubezpieczeniem AC na rynku. Nie ma w nim wyłączeń, a przy szkodzie całkowitej wypłacamy 100 proc. wartości pojazdu. U nas nie ma produktów dobrych i złych, są tylko małe i duże. To, czym mogą się różnić warianty ubezpieczenia, to np. liczba dni, przez które opłacamy pojazd zastępczy, czy suma ubezpieczenia w NNW, ale nie ma haczyków i gwiazdek.

– Tomasz Kasprzak.

Czytaj też: ING z ciekawostką dla kierowców – bilety online kupisz przez Android Auto

Warto też zaznaczyć, że w III kwartale insurtech zamierza zaproponować całkiem zaawansowaną nowość – bota konwersacyjnego, opartego na silniku ChatGPT. Narzędzie, co ciekawe, ma obsługiwać szerokie spektrum zapytań klientów i uczyć się na sprawach rozwiązywanych przez zespół wsparcia klienta.


View Comments
There are currently no comments.