Bankowość elektroniczna

Włączyć płatności, czy wyłączyć… Oto jest pytanie, na które odpowiada Bank Spółdzielczy!


Oto jest… nowy moduł zarządzania płatnościami w nowej aplikacji SGB Mobile… moduł Spółdzielczy!

Co więcej funkcjonalność dedykowana jest przede wszystkim niezdecydowanym – włączyć płatności za usługi (na przykład Spotify), czy wyłączyć…

Spółdzielczy prekursorem…?

Tymczasem… myślałby kto, że to właśnie Bank Spółdzielczy wprowadzi w życie nową, a ponadto – innowacyjną ideę.

Co więcej, to ten sam, który w sztafecie bankowości mobilnej raczej nie przodował. A tu proszę, niby nic, a tak to się zaczęło…

W międzyczasie, gdy w głowach rodzi się Wam pytanie – jakim cudem nikt jeszcze na to nie wpadł – nie jesteście sami!

Dodatkowo, jeśli ta przyjmie się w gronie użytkowników – a światełko w tunelu całkiem szybko się przybliża – może stać się nie tyle hitem, co przede wszystkim inspiracją dla innych aplikacji bankowych.

Podczas, gdy Spółdzielczy pracuje w pocie czoła nad nową aplikacją SGB Mobile – chwali się przede wszystkim właśnie modułem do zarządzania.

spółdzielczy

(W)spółdzielmy te płatności!

Efektem nowości będzie prawdopodobnie lista usług abonenckich, którym to z kolei użytkownik udostępnił dane swojej karty płatniczej, na przykład Spotify czy inne aplikacje zewnętrzne.

Co ciekawe, dodatkowo Spółdzielczy wchodzi także na wyższy poziom zarządzania subskrypcją.

A ponieważ teraz realia są szaleńcze, czasu na wszystko coraz mniej, a pamięć szwankuje – jednym klikiem będziemy mogli przerwać lub wznowić subskrypcję.

Spółdzielcza siła nowości na mobilnej półce bankowości

Tymczasem, podczas gdy nowa apka pojawi się w pełni na przełomie dwóch pierwszych kwartałów przyszłego roku (zastępując obecną), Wy będziecie mogli korzystać, poza płatnościami, przede wszystkim z zarządzania rachunkiem czy kartami.

Dodatkowo, obok tych rozwiązań Spółdzielczy zaoferuje nam dzienne wydatki, które przydadzą się na przykład tym, którzy szafują kartami.

Ponadto, by przyspieszenie, czyli nowa strategia stała się rzeczywistością – na najwyższych obrotach działał będzie także na przykład Blik.

cashless.pl

View Comments
There are currently no comments.