Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Twisto Cash – nowa usługa!


Jak na razie usługa Twisto Cash dostępna jest tylko dla wybranych klientów. Jednak – już niebawem wszyscy będą mogli przelać środki z limitu przyznanego im przez fintech prosto na… własne konto bankowe!

To z kolei oznacza, że pieniądze będzie można wypłacić, na przykład w bankomacie. Skorzystanie z tego udogodnienia wiąże się jednak z dodatkowymi opłatami… Jakimi? To sprawdzicie bezpośrednio w Twisto właśnie!

Czytaj też: Polska karta płatnicza to za mało… Polacy mają inne pomysły!

Twisto Cash

Twisto Cash – jak działa nowa usługa?

By podjąć się ów nowości należy wybrać w sekcji Więcej opcję Twisto Cash. Ustawić suwakiem kwotę, jaką chce się przelać na konto bankowe, a następnie potwierdzić. Kwota pojawi się w zestawieniu miesięcznych wydatków. Z kolei sam klient może spłacić ją albo na koniec miesiąca, albo – rozłożyć na raty.

Usługa Cash to nie wszystko!

Tymczasem, warto przypomnieć jeszcze, że Twisto to czeski fintech specjalizujący się w płatnościach odroczonych.

Niedawno chwaliło się kilkoma innymi udogodnieniami dla swoich klientów, na przykład wydłużyło możliwy okres odroczenia płatności dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni, czy wprowadziło zmiany w aplikacji, dzięki którym użytkownicy mogą łatwiej analizować swoje wydatki oraz sprawdzać, gdzie i od kogo kupili dany produkt.

Czytaj też: Klasyczny zegarek płatniczy – współpraca Timex z polskim bankiem!


View Comments
There are currently no comments.