Aktualności
Posted By Admin

Tap to Pay od Apple już działa


iPhone pełni już rolę terminala w Apple Park Visitor Center w Cupertino! Tap to Pay on iPhone czyli dotknij, by zapłacić na iPhonie – działa! Tak przynajmniej wynika z wideo, które pojawiło się na Twitterze! Smartfon z nadgryzionym jabłkiem pełni już więc rolę terminala w sklepie firmy!

Czytaj też: Bitpanda poszerza usługi – stakowanie na nowym poziomie

Tap to Pay od Apple już działa

Co ciekawe, usługa Tap to… stała się oficjalnym tematem jeszcze w lutym. Wówczas mogliście czytać, że rozwiązanie wejdzie w życie właśnie z początkiem wiosny. Okazuje się, że termin jest jak najbardziej realny! Początkowo mowa była także o tym, że partnerem Apple będzie sam Stripe. W międzyczasie do zabawy włączył się Adyen. W najbliższym czasie usługa będzie dostępna tylko w USA. Czy pojawi się na innym rynku? Niestety, tego nie wiadomo.

Czytaj też: TryPay będzie teraz aplikacją do zarządzania finansami – BillTech

Tap to Pay

Tymczasem, pojawia się pewnie w Was pytanie na czym polega Tap to…? Jest to rozwiązanie, które sprawia, że iPhone staje się terminalem płatniczym. Co więcej, nie wymaga użycia dodatkowego sprzętu. Będą tutaj przyjmowane jedynie płatności zbliżeniowe tylko urządzeniami tej firmy właśnie.

Czytaj też: BLIK dla klientów korporacyjnych w ING


View Comments
There are currently no comments.