Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Strategia ZEN – już niebawem!


Fintech ZEN podjął się planów, w których uwzględnił debiut rynkowy nowego autorskiego produktu. Dlatego też, praktykuje właśnie strategię marketingową, a w zasadzie dopiero ją opracowuje. W medytacji wspiera go Mastercard.

W międzyczasie, ZEN zapewnia także, że posiada pełną ofertę usług finansowych skierowaną zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorców.

Co więcej, premiera wszystkiego planowana jest już na II kwartał 2020. 

Jak Mastercard wchodzi w stan ZEN?

Tymczasem, wielki Mastercard wspomaga przetarg na agencję kreatywną i mediową, które to podjęłyby się realizacji kampanii dla ZEN. Ta z kolei uderzyć ma przede wszystkim w rynek europejski. 

Szczęśliwca poznamy z końcem marca.

zen

ZEN – młody, ale wariat?

A ponieważ fintech, o który się rozchodzi jest stosunkowo młody, wybił się odkrywając karty na zeszłorocznym Impact Fintech’19.

Dodatkowo, w portfolio usług ma już na przykład konto bankowe IBAN, które daje możliwość przelewów krajowych i zagranicznych po korzystnych walutach. 

Ponadto, w ZEN można wejść ze względu na karty płatnicze dla firm czy obsługę płatności online dla e-commerce. Wszystkie usługi jednak oferują się wyłącznie online lub przez aplikację.

Tymczasem, gdybyście myśleli, że żółtodziób nie ma wiele do powiedzenia – niedawno do zespołu dołączył Michał Bogusławski.

Tak, dokładnie ten sam, którego znacie z PayPal, a który zarządzał sprzedażą na 23 rynkach, Ze strategią też żyje całkiem nieźle.

Dzisiejsze rozwiązania fintechowe są skupione na konsumentach indywidualnych. Rynek rozwiązań dla firm jest rozproszony i mimo postępu technologicznego nadal często oparty na tradycyjnych systemach bankowych. ZEN udostępni wszechstronną platformę i umożliwi przedsiębiorcom, startupom czy freelancerom zarządzanie finansami organizacji w jednym miejscu.

Michał Bogusławski.

View Comments
There are currently no comments.