Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Spółdzielczy idzie jak burza!


Było już wiele, i chociaż się nie spodziewaliśmy, Spółdzielczy szykuje coraz to więcej nowości. Już pierwsi klienci mogą korzystać z rozwiązania wykorzystującego aplikację mobilną i kody QR.

Novum, firma dostarczająca oprogramowanie przede wszystkim właśnie do banków spółdzielczych, pochwaliła się wdrożeniem nowego procesu wypłatu gotówki z bankomatów. Już można to zrobić całkowicie bezdotykowo. Właśnie dzięki aplikacji mobilnej i kodzie QR wyświetlanego na ekranie bankomatu. 

Co więcej, obok tego, że cała operacja trwa jeszcze krócej niż ta z wykorzystaniem BLIKa czy karty – teraz budzi jeszcze większe zaufanie. Przede wszystkim dlatego, że w czasach, gdy bezpieczeństwo odmienia się przez wszystkie możliwe przypadki, doceniamy każdą bezdotykową aktywność.

spółdzielczy

Spółdzielczy daje możliwości

Tymczasem, nowa funkcjonalność jest już dostępna dla wybranych klientów z grupy BPS i SGB w własnych bankomatach. By jednak podjąć się precedensu należy używać aplikacji mobilnej Nasz Bank z funkcją smarKARTA.

Novum w międzyczasie deklaruje, że trwają już wdrożenia nowości w blisko 150 bankach w kraju.  Z kolei jeśli chodzi o same możliwości, które ta oferuje – obok wypłat możliwe będą także wpłaty na rachunki bieżące z czasem księgowania liczonym w… sekundach!

Czy to nie jest zbyt proste?

Spółdzielczy dodaje, że transakcje definiowana jest w aplikacji, a ekran bankomatu to jedynie potwierdzenie transakcji, które musimy sfinalizować zeskanowaniem kodu QR.  Operacja ma być błyskawiczna, a  klient potwiedzi ją wyłącznie mobilnie.

Tak z kolei prezentuje się smartKARTA.


View Comments
There are currently no comments.