Aktualności
Posted By Admin

Blik do Blika a zbiorą się.. nowe płatności w Blinkee


Mimo obowiązku izolacji społecznej – Blik zbliża się do Blika, by płatności w Blinkee się dopełniły! Dotychczas można było płacić tutaj tylko kartą bankową. Jednak jak donoszą czytelnicy, w popularnej aplikacji do wynajmu hulajnóg i skuterów elektrycznych można już skorzystać z nowej metody płatności. 

Od teraz można regulować transakcje nie tylko podpiętą do aplikacji kartą, ale właśnie za pomocą kodów. Nowe wersje aplikacji są do pobrania w sklepach App i Google.

Co więcej, użytkownicy płatności Blinkee mogą doładować konto wirtualne kodem a później do woli regulować transakcje za przejazdy. Przy okazji wdrożenia aplikacja przygotowała także promocję z bonusem za doładowanie konta.

W efekcie za zasilenie go za 29 PLNów, dostajemy gratisowe 4 złote do wykorzystania. Z kolei gdy wartość ładowania wyniesie 49 PLNów – w międzyczasie na koncie pojawi się nam 55 PLN. Oczywiście – im więcej my płacimy, tym więcej i zyskujemy, ponieważ już przy doładowaniu za 99,- otrzymamy aż 120 PLNów na koncie.

płatności blinkee

Płatności Blinkee dopłacają do biznesu?

Tymczasem, aplikacja Blinkee wcale nie dopłaca do biznesu. A ponieważ okazuje się jedną z najpopularniejszych do wynajmu pojazdów mniejszego kalibru – hulajnogi, skutery elektryczne czy rowery – może pozwolić sobie na ów bonusy.

Co więcej, z Blinkee można korzystać już w 28 miastach w kraju. A już niebawem ma się rozwinąć jeszcze szerzej – obok obsługującej już Hiszpanii, Szwecji, Chorwacji, Rumunii, Słowacji czy Węgier zamierza podbijać kolejne rynki.

No i, zdaje się, ma ku temu predyspozycje! Przede wszystkim teraz, gdy bezpieczeństwo odmieniamy przez wszystkie możliwe przypadki – pojazdy jednoosobowe robią furorę!

I może się okazać, że docelowo zrezygnujemy z samochodów i innych miejskich środków transportu na terenach większych miast. Po co przecież stać w korkach i gnieść się z obcymi ludźmi w tramwajach, gdy na ratunek przychodzi Blinkee z szybką opcją wynajmu hulajnogi? Nie dość, że bezpieczna to i jeszcze fit!


View Comments
There are currently no comments.