Karty płatnicze
Posted By Admin

SoftPOS na językach, płatności na smartfonach!


Czasy mobilności nie odstępują nas na krok. Co więcej – nasza prywatność zdaje się dzięki temu być nieco zachwiana. To jednak nie stwarza żadnych problemów, przede wszystkim dla małych i średnich firm, które to z kolei w smartfonach widzą przyszłość. Ponadto, że widzą – doczekać się już nie mogą. Tymczasem nastał dzień, w którym zacierają ręce i, z uśmiechem od ucha do ucha, patrzą na kampanię Polskich ePłatności. Te z kolei wywyższają aplikację SoftPOS, która na własne barki wzięła właśnie przyjmowanie płatności bezpośrednio na smartfony.

SoftPOS uchyla smartfon tajemnicy!

Tymczasem, pierwszymi szczęśliwcami w Polsce są właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Reszta musi jeszcze nieco poczekać.

Promocja trwa w najlepsze, a na jej mocy przede wszystkim okres świąteczny przyniesie moc prezentów.

Wówczas aż 20 użytkowników z tym najwyższym obrotem na terminalu ucieszy się, na przykład z telefonicznych akcesoriów, o wartości rzędu 300 PLN.

softpos

SoftPOSie, ile kroków do Ciebie?

Dodatkowo, by prezenty się zgadzały, a SoftPOS trafił w Wasze, przedsiębiorcze ręce trzeba przede wszystkim wysłać zgłoszenie przez oficjalną stronę.

Co więcej, jeśli trochę się cykacie, że jesteście nowicjuszami w tej branży, albo, że na przykład akceptujecie całe życie tylko gotówkowe formy płatności – spokojnie!

Szansę mają przede wszystkim żółtodzioby branżowe, jak i przede wszystkim ci kwalifikujący się do Programu Polska Bezgotówkowa (którym nie po drodze były wcześniej płatności bezgotówkowe). Ponadto oczywiście ci, którzy już z terminalami płatniczymi są na „Ty”.

Smartfon w dół, SoftPOS na stół!

Efektem przedsięwzięcia Polskich ePłatności można przygruchać SoftPOS na 12 miesięcy całkowicie za darmo.

To jednak pod pewnymi warunkami, na przykład należenia do Programu Polski Bezgotówkowej.

Tymczasem na stół wgramolił się SoftPOS z workiem pełnym nagród. A to wszystko dlatego, by nagrodzić tych z przedsiębiorców, którzy w listopadzie osiągną najwyższą wartość operacji na terminalu w smartfonie.

SoftPOS ograniczony

Ponadto, jeśli Wy też już zacieracie ręce – czas chwilę poczekać. A to przede wszystkim dlatego, że SoftPOS przyjmuje jedynie 50 PLN na jedną transakcję, ponieważ tylko wtedy operacja nie wymaga PINu.

Dlatego też na rynku zaczynają pączkować alternatywy eliminujące podobny problem.

I tak, na przykład powstają wynalazki pokroju LitePOS, czy SoftPOS spod spódnicy Visy i Samsunga.


View Comments
There are currently no comments.