fintech
Posted By Admin

Revolut, Standard, Premium… akcja!


Światła, kamera i… akcja! Revolut kręci platformę bezprowizyjnego handlu akcjami! A to przede wszystkim dla Was, użytkowników kart Standard i Premium.

Na początku był Revolut; Standard i Premium, i był On w… 26 krajach!

Co ważniejsze – dla Was, klientów 26 krajów, przede wszystkim: Polski, Czech, Hiszpanii, Bułgarii, Węgier, Słowenii, Włoch, Cypru, Grecji, Irlandii, Danii czy Malcie i Portugalii.

Tymczasem, kolejne rynki coraz szybciej pudrują nosek i szykują się do wejścia na scenę. I to już niedługo.

Prolog

W międzyczasie, przed kamerą, już tańczy główny bohater – bezprowizyjny handel akcjami.

Ten z kolei dostępny już dla użytkowników kart Metal stanowi przepustkę za kulisy zakupu i sprzedaży akcji 300 amerykańskich spółek.

To wszystko z poziomu aplikacji.

Scena 1, ujecie 1: Revolut Standard’em?

Tymczasem już użytkownicy Revolut posiadający kartę Standard lub Premium będą mogli szafować akcjami kolejnych 150 spółek, w tym przede wszystkim Twilio czy Groupon.

Efektem tego jest pokaźna już lista 450 firm amerykańskiej giełdy.

revolut standard

Scena 1, ujęcie 2: Standard&Premium

Co więcej, użytkownik karty Revolut Standard ma do 3 razy… bezprowizyjną transakcję w miesiącu. Ci z kolei, którzy korzystają z pakietu Premium – 8. Co więcej, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem karty Metal – limit ów operacji nie obowiązuje wcale.

Dodatkowo jednak, użytkownik dwóch pierwszych alternatyw z kolei, wykonując ponadprogramową transakcję musi liczyć się z prowizją rzędu 1 GBP.

Scena 1, ujęcie 3: Revolut’cyjne Standardy na poziomie

W międzyczasie, gdy na rynku inwestorzy mogą zderzyć się z wymogami zakupu minimum jednej akcji spółki, a te z kolei sięgnąć zenitu – Revolut usuwa limit cenowy.

Ponadto umożliwia także posmakowanie akcji, czyli zakup jej części za 1 dolara – fractional shares trading.

Epilog Revolut’cyjny

Dodatkowo – transakcje są natychmiastowe, a dane aktualizowane na bieżąco. Efektem tego użytkownik Revolut obraca akcjami przede wszystkim w sprawdzonej, rzeczywistej cenie.

Produkty finansowe zarezerwowane kiedyś dla ekspertów i klientów zamożnych, stają się proste, innowacyjne i tanie. Chcemy rozwijać naszą ofertę inwestycyjną, dodając do niej nowe produkty i obejmując nią nowe rynki.


Andre Mohamed, Head of Wealth & Trading w Revolut

View Comments
There are currently no comments.